Plaatje bij het artikel van OBS De Schakel

Team

Bekijk het team van onze school hieronder.

Meer lezen over Hetty Schuitemaker

Hetty Schuitemaker

Directeur, leerkracht groep 3&4 en 7&8

h.schuitemaker@obs-schakel.nl

Aanwezig op:

  • maandag ( groep 3)
  • dinsdag (groep 7&8)
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Meer lezen over Dianne Weierink

Dianne Weierink

Leerkracht groep 1&2

d.weierink@obs-schakel.nl

Aanwezig op:

  • maandag 
  • dinsdag 
  • woensdag
Meer lezen over Elles Baan

Elles Baan

Leerkracht groep 1&2

e.willems@obs-schakel.nl

Aanwezig op:

  • donderdag gr 1&2
  • vrijdagochtend gr 1&2
  • vrijdagmiddag gr4
Meer lezen over Catrien van der Kolk

Catrien van der Kolk

Leerkracht groep 3&4

 c.vanderkolk@obs-schakel.nl

Aanwezig op:

  • dinsdag 
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdagochtend
Meer lezen over Hannie Kolk

Hannie Kolk

Leerkracht groep 5

h.kolk@obs-schakel.nl

Aanwezig op:

  • maandag 
  • dinsdag 
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Meer lezen over Wilma Wesselink

Wilma Wesselink

Leerkracht groep 6 en interne begeleider

w.wesselink@obs-schakel.nl

Aanwezig op:

  • maandag ( gr 6)
  • dinsdag (gr6)
  • woensdag ( ib)
  • donderdagochtend (ib)
Meer lezen over Liesbeth Bekhuis

Liesbeth Bekhuis

Leerkracht groep 6

l.bekhuis@obs-schakel.nl

Aanwezig op:

  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Meer lezen over Margreeth Spang

Margreeth Spang

Leerkracht groep 7&8

m.spang@obs-schakel.nl

Aanwezig op:

  • maandag 
  • woensdag
  • donderdag
  • vrijdag
Meer lezen over Eva Bosch

Eva Bosch

ICT coördinator

ict@obs-schakel.nl

Aanwezig op:

  • iedere woensdag om de week
Meer lezen over Diana Gerrits

Diana Gerrits

RT, individuele leerlingbegeleiding

Aanwezig op:

  • dinsdagmiddag
  • woensdagochtend

 

Meer lezen over Jan Schutte

Jan Schutte

Conciërge

Aanwezig op:

  • iedere ochtend
Meer lezen over Liesbeth Alberts

Liesbeth Alberts

Administratie

l.alberts@obs-schakel.nl

Aanwezig op:

  • dinsdagochtend
Meer lezen over Albert van der Meulen

Albert van der Meulen

vrijwilliger, RT

Aanwezig op:

Deel deze pagina: